U test utakmici protiv ”Imotskog”, člana Druge  lige Republike Hrvatske, puleni  Zlatka Jelisavca dobro su otvorili taj meč i nakon asistencije bivšeg kapitetana Vedrana Kantara, preko povratnika u tim iz Banjalučkog Borca   Demira  Jakupovića poveli već u drugoj minuti. Prijedorčani su u 15 minutu imali  vodstvo od 2:0 a precizan izvođač jedanaesterca bio je Zoran Milutinović.  Imoćani ,  sa bijele tačke, pogađaju u 40 minutu za 1:2 preko Bože Mikulića. Dva  minuta kasnije, na 2:2 izjednačuje Božo Živalji . U finišu meča Prijedorčani su izveli lijep kontranapad a  Vedran Kantar postiže pogodak za vođstvo 3:2. Konačan ishod 3:3 u 75. minuti  postavio je  Dalibor Mandarić.

Protiv Imotskog igrali su: Kozić, Šodić, Jovičić, Pekija, Rastoka, Pejić, Milutinović, Radoja, Jakupović, Antonić i Kantar. Rezerve: Petrović, Kunić, Bogdanović, Kojić i Erić. Uz Ćuluma i  Burazora u sastavu ekspedicije „rudara“  je osam juniora: Lajić, Davidović, Ćatić, Muhić, Mrkić, Gavranović, Rokvić i Marić

Ekspediciju Prijedorčana   posjetili su i ljudi iz  kluba na čelu sa predsjednikom Upravnog odbora Branislavom Rokvićem.