Posle Karanovca koji je primio devet golova u Krupi na Vrbasu se ni drugoligaš Omarska nije dobro proveo, izabranici trenera Slobodana Starčevića pokazali su zavidnu efikasnost i u trećem kontrolnom meču, pobedili su sa 8:0 (4:0).

Krupa na Vrbasu – Stadion: Krupe. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Strelci: Lolić u 7, Ljubenović u 16. i 33, Milanović u 27, Mazalica u 49. i 68. i Dujaković u 75. i 83. minutu.

KRUPA: Kutić, Mijić, Vuković, Vukotić, Damjanović, Dojčinović, Lolić, Milanović, Stojanov, Ljubenović, Cvijanović. Još su igrali: Ilić, Tučić, Maksimović, Mijić, Marković, Stjepanović, Malinović, Đukarić, Mazalica, Dujaković, Gavrić.

OMARSKA: Inđić, Višić, Malešević, B. Romanić, Protić, Grahovac, Zdjelar, Da. Romanić, Panić, Jaćimović, Hrvaćanin. Još su igrali: Begović, D. Nišević, Milinković, Đ. Rosić, Pađan, Zgonjanin.

Krupljani nisu imali milosti prema sportskim prijateljima iz Omarske kojima su samo nekoliko dana ranije poklonili 200 stolica za komfor njihovih gledalaca.Bila je ovo treća test utakmica Krupe, a pre dve ubedljive pobede aktuelni vicešampion Republike Srpske je remizirao protiv premijerligaša Rudar Prijedora (2:2). Zanimljivo je da su na toj utakmici sve golove dali igrači Krupe.

Domaćin je kontrolisao meč tokom svih 90 minuta, a već do odlaska na odmor imao je ogromnu prednost (4:0). Na poluvremenu trener Starčević zamenio je kompletnu startnu postavu i tako pružio šansu svim igračima.

Drugi period takođe je protekao u dominaciji domaćina, koji su na kraju ispratili Omarsku sa osam golova u mreži. Naredni protivnik Krupe biće prvoligaš Sloboda iz Mrkonjić Grada, nakon čega prvoligaš iz Krupe putuje u Novi Sad, gde će odraditi glavni deo priprema.