Drina je uspjela da iznenadi u Prijedoru domaći Rudar Prijedor, slavila je s 1:0, a jedini gol na meču postigao je Mićo Kuzmanović nekadašnji igrač banjalučkog Borca. Bilo je to u 61. minutu.

Gradski stadion. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija: Dušan Berak (Trebinje). Strijelac: 0:1 Kuzmanović (61). Žuti kartoni: Radoja, Kunić (Rudar Prijedor), Vasić, Stefanović (Drina).

RUDAR PRIJEDOR: Kozić, Šoodić (od 83. Kojić), Pekija, Burazor, Radoja (od 46. Kunić), Antonić, Kantar, Milutinović (od 65. Pejić), Jovičić, Jakupović, Marić. Trener: Zlatko Jelisavac.

DRINA (Z): F. Erić, Ivanović, Ćulibrk, Ilić, Kikić, Stefanović (od 86. Simić), Vasić, Atić (od 62. Majlović), Blagojević, Kuzmanović (od 90. D. Erić), Jokić. Trener: Cvijetin Blagojević.

Najbolju šansu u lošoj utakmici igranoj bez prisustva publike zbog kazne od strane Fudbalskog saveza BiH za domaćina imao je Vedran Kantar kada u 85. minutu nije iskoristio jedanaesterac, tačnije mladi Filip Erić je zaustavio njegov šut.