U dosta dramatičnoj igri rukometaši Prijedora su uspjeli savladati RK Konjuh sa tri gola razlike.

Sportska dvorana Mladost, Prijedoru. Gledalaca: 200. Sudije: Žarko Hrstić i Ante Rašić, oba iz Ljubuškog. Delegat: Arijana Vojić (Bihać). Sedmerci: RK Prijedor 4/2. RK Konjuh 1/1. Isključenja: RK Prijedor 2. min. RK Konjuh 4. min. Konačan rezultat: RK Prijedor – RK Konjuh 37:34 (17:15).

RK PRIJEDOR: B.Babić -11 odbrana, Knežević, Stošljević 11, A. Miljuš 2, Kecman, Balaban, Kaurin 5, Bajić, Janković. Topić -1 odbrana, M. Radaković. Jovanović 5, Mirković. Savić 13 i J. Radaković 1. Trener: Saša Babić.

RK KONJUH: Bešić -2 odbrana, Husić 9, Mišić, Damjanović, Šarić. Begić 1, Marčeta 5, Pejkušić 3, Modrić, Kadić 7, Smajić 1, Bojić -8, Alijagić 2, Brkić 6, K. Hamzić i A. Hamzić. Trener: Bojan Unčanin.

prijedor-konjuh

U dosta dramatičnoj igri rukometaši Prijedora su uspjeli savladati RK Konjuh sa tri gola razlike. Od samog početka domaćini su zaigrali na pobjedu i te su nakon četiri minuta igre vodili sa3:0. Gosti su u petoj minuti postigli prvi gol a do prvog izjednačenja od 7:7 stigli su u 12. minutu igre. Još jednom su gosti uspjeli poravnati rezultat, ovaj put na 12:12 tek u 21. minutu da bi na odmor otišli sa dva gola zaostatka.

Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo domaćoj ekipi, zahvaljujući razigranim Mihailu Stošljeviću i Srđanu Saviću, koji su bili nerješiva enigma za odbranu Konjuha. Prijedorčani su u 43. minutu imali razliko od čak osam golova ali su Mihret Husić i Davor Kadić najzaslužniji što je krajnji rezultat bio samo tri gola razlike.