U čvrstoj i tvrdoj prvenstvenoj utakmici u Derventi nije bilo pogodaka, domaći Tekstilac Kort i Rudar Prijedor su igrali neriješeno 0:0.

Gradski stadion u Derventi. Gledalaca: 300. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Žuti kartoni: Marić, Kovač (Tekstilac Kort), Lolić, Rokvić, Popović, Kovljen, Miličević (Rudar Prijedor).

TEKSTILAC KORT: Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Brković (od 88. Kremenović), Stijepić (od 64. Susaković), Ćorić, Komlenović, Duspara (od 76. Đekić), Gatarić. Trener: Zoran Dragišić.

RUDAR PRIJEDOR: Šarac, Davidović, Lolić, Šakić (od 66. Miličević), Rokvić (od 46. Panić), Malinović, Jaćimović, Gavranović (od 10. Kovljen), Popović, Harambašić, Marić. Trener: Zlatko Jelisavac.

U 15. minutu gosti iz Prijedora su pogodili mrežu Dervenćana, ali je pogodak poništen zbog ofsajd pozicije. Domaćin je mogao da dođe do gola u 32. minutu kada je Milan Brković pobjegao po lijevoj strani, centrirao, a Vladanko Komlenović šutirao glavom i bio zamalo neprecizan. Minut kasnije domaćin je izveo korner, a poslije udarca Dragana Jolovića prijedorski golman Đorđe Šarac je odlično intervenisao. Bilo je to sve u prvih 45 minuta vrijedno pomena.

U nastavku oba tima su premalo pokazali, nije viđena nijedna jedina prilika vrijedna pomena, nije upućen nijedan čestit udarac ka golu.