U duelu prvoligaša Republike Srpske  šesnaestini finala Kupa BiH više sreće i uspeha imali su domaći fudbaleri Rudar Priejdora koji su boljim izvođenjem penala eliminisali Tekstilac Kort iz Dervente i plasirali se  osminu finala ovog takmičenja.

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 150. Sudija: Mirza Kazlagić (Cazin). Strijelci: 0:1 Milaković (27), 1:1 Jaćimović (39). Strijelci iz penala: Marić, Davidović, Lolić, Pecelj za Rudar Prijedor, a Susaković, Kovač, Milaković za Tekstilac Kort. Žuti kartoni: Kovač, Zarić (Tekstilac Kort).

RUDAR PRIJEDOR: Šarac, Šakić (od 15. Ćatić), Rokvić (od 59. Lolić), Vojinović, Pecelj, Jaćimović, Gavranović, Popović, Jandrić, Marić, Dekić (od 89. Davidović). Trener: Zlatko Jelisavac.

TEKSTILAC KORT: Pećić, Marić, Jolović, Kovač, Đuričić, Milaković, Susaković, Komlenović, Duspara (od 77. M. Brković), Zarić (od 90. Reljić), Vugdalić. Trener: Marko Stojić.

Poveli su gosti u 27. minutu pogotkom Aleksandra Milakovića, a izjednačio je Ognjen Jaćimović  39. minutu. U penal seriji kod „rudara“ u prvoj seriji je promašio Jaćimović, dok su neefikasni u taboru Dervenćana bili Dragan Jolović  drugoj seriji i Vladanko Komlenović u posljednjoj petoj.