Rudar Prijedor je remizirao (1:1) na domaćem terenu protiv Slavije, pa su se gosti iz Istočnog Sarajeva još jednom pokazali kao tradicionalno neugodan protivnik za zeleno-crne. “Sokolovi” su do boda stigli golom iskusnog napadača Zorana Kokota u trećem minutu sudijske nadoknade.

-Bila je to otvorena utakmica, sadržajna i neizvesna, kao i većina odigranih između ove dve ekipe. Prvo poluvreme smo bili bolji za taj jedan gol Muje Mujagića, a tokom nastavka pokušavali smo da dođemo do drugog pogotka, kako bi eventualno rešili meč. Stvorili smo nekoliko prilika, pogodili i okvir gola, ali je izostala realizacija. Primili smo gol u poslednjim trenucima igre i to posle ubacivanja lopte iz auta. To je rezultat pada koncentracije i neiskustva. Iskusniji smo za još jednu utakmicu i okrećemo se narednom protivniku, gostovanju Slobodi iz Mrkonjić Grada – rekao je šef stručnog štaba Rudar Prijedora Nedžad Žerić.