U slaboj fudbalskoj predstavi u Krupi na Vrbasu u kojoj je Sloboda iz Mrkonjić Grada bila domaćin Rudar Prijedoru gosti su slavili minimalnu pobedu – 1:0.

Sloboda (MG) – Rudar Prijedor     0:1 (0:0)

Stadion: Krupe u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 20. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina) 7,5. Strelac: Davidović u 81. minutu. Žuti kartoni: Adn. Ljutić, Crnomarković (Sloboda), Dragić, Ramić (Rudar Prijedor).

SLOBODA (MG): Vuković 6,5, Peno 6 (od 85. Dučić -), Adn. Ljutić 6 (od 70. Crnomarković -), Lazendić 6,5, Savanović 6,5, Šamara 6,5, Gračanin 6,5, Vidović 6,5, Vučković 6 (od 46. Bašović 6), Sladojević 6,5, Malinović 6,5.

RUDAR PRIJEDOR: Hamzabegović 7, Ramić 7, Lezić 7, Dizdarić 6,5 (od 75. Crnomarković -), Gavranović 7, Kukavica 7, Mujagić 6,5 (od 85. Mrkić -), Sajak 7, Marić 6,5, Dragić 6,5 (od 55. Marmat 6,5), Davidović 7,5.

Igrač utakmice: Ognjen Davidović (Rudar Prijedor).

U slaboj fudbalskoj predstavi u Krupi na Vrbasu u kojoj je Sloboda iz Mrkonjić Grada bila domaćin Rudar Prijedoru gosti su slavili minimalnu pobedu – 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je kapiten “rudara” Ognjen Davidović u 81. minutu. Inače, tokom susreta je viđen mali broj prilika pred oba gola, ali su Prijedorčani uspeli da opravdaju ulogu favorita protiv “fenjeraša” i osvoje tri nova boda s kojima su se učvrstili na trećoj poziciji na tabeli iza Borca i Sloge (GC).