Kao u naslovu – tri gola – tri boda. Fudbaleri rudar Prijedora su ostvarili pobedu od 3:0 (1:0) protiv brčanskog Jedinstvfa, povratnika u najviši rang FSRS posle deset godina.

Bojan Burazpr koji je došao iz banjalučkpog Borca iz penala je u 35. minutu doveo u vođstvo Prijedorčane i bio je to rezultat prvog dela. U nastavku utakmice su najbolji pojedinac susreta Andrej Pavlović i još jedan bivši fudbaler Borca Milan Šikanjić zatresli mrežu Brčaka i obezbedili tri startna boda Prijedorčanima.

Rudar Prijedor – Jedinstvo (Bč)  3:0 (1:0)

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 400. Sudija: Velimir Drinić (Modriča) . Strelci: Burazor (iz penala) u 35, Pavlović u 60. i Šikanjić u 90. minutu. Žuti kartoni: Milović (Rudar Prijedor), Marinković, Vukadinović, Božić, Lukić (Jedinstvo).

RUDAR PRIJEDOR: Hamzabegović -, Matović , Milović , No. Petrović , Pekija , Savanović  (od 59. Malbašić ), Burazor  (od 76. Marić ), Jaćimović  (od 70. Šikanjić ), Pavlović , Zekanović , Maksimović .

JEDINSTVO (BČ): Vukadinović , Lukić , Čavalić , Stankić , Kadrić  (od 46. Hasikić ), Marinković  (od 46. Musić ), Đokić , C. Pavić , Božić , Mitrović  (od 76. Ramić ), Buljubašić .

Igrač utakmice: Andrej Pavlović (Rudar Prijedor).