Juniori Rudar Prijedoru su kao gosti sa minimalnih 1:0 pobijedili Zrinjski u Mostaru golom Dragana Bilbije u 35. minutu.

Stadion: “Pod Bijelim brijegom” u Mostaru. Gledalaca: 30. Sudija: Elmedin Padalović (Konjic). Strijelac: 0:1 Bilbija (35). Žuti kartoni: Radoš (Zrinjski), trener Marjanović (Rudar Prijedor).

ZRINJSKI: Milović, Tiro (od 60. Jurić), Ramljak, Šuta, Radoš, Grgić (od 73. Knežević), Mičeta, Kurbaša, Škembić (od 46. M. Milićević), P. Milićević (od 73. Mihalj), Šilić. Trener: Dalibor Cvitanović.

RUDAR PRIJEDOR: Trninić, Trkulja, Marmat (od 73. Dejanović), Ratković, Kaurin, Krneta, Sadžak (od 63. Čunjalo), Bilbija, Drljača, F. Mikić (od 59. Mršić), Savić. Trener: Srđan Marjanović.

Juniori Rudar Prijedoru su kao gosti sa minimalnih 1:0 pobijedili Zrinjski u Mostaru golom Dragana Bilbije u 35. minutu. Prije ovog kola Mostarci su bili lideri na tabeli, a sada su to poziciju prepustili vršnjacima iz sarajevskog Željezničara.

Izabranici trenera Srđana Marjanovića ostvarili su petu pobjedu, a u sedmoj utakmici u nizu nisu osjetili gorčinu poraza, pa se nalaze na trećoj poziciji i najbolje su plasirani od svih klubova iz Republike Srpske.