Fudbaleri Omarske zabilježili su drugu prvenstvenu pobjedu i stigli su do sedmog boda na startu debitantske prvoligaške sezone.

Stadion: Podrinja u Janji. Gledalaca: 200. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška). Strijelac: 0:1 Jaćimović (10). Žuti kartoni: Hubanić, Savić, Jevđenović, Alić (Podrinje), Da. Romanić, Anđić, Rosić, Krecelj (Omarska). Crveni karton: Mirsad Trnovac (službeni predstavnik Podrinja) u 90+2. minutu.
PODRINJE (J): Bećirović, Jevđenović, Hubanić, Dujković, Bogučanin, Đokić, Ristić, Alić, Nasufović, Savić, Mujić.
OMARSKA: Jokić, Ratković, Nišević, Rosić (od 87. Krecelj), Da. Romanić (od 89. Stojnić), Panić (od 67. Stević), Grahovac, Anđić, Jaćimović, Marmat, Vračar (od 87. Lajić).

Fudbaleri Omarske zabilježili su drugu prvenstvenu pobjedu i stigli su do sedmog boda na startu debitantske prvoligaške sezone. Omarčani su stigli do minimalca, prvog u gostima, a strijelac jedinog pogotka u 10. minutu bio je Ognjen Jaćimović.

Izvor: SportDC