Sa samoj jednim poenom razlike, 81:80, slavio je „Prijedor Spartak“ protiv „Kozare“ u meču četvrtog kola Prve lige Republike Srpske. Meč je bio izjednačen od samog starta, pa je prva četrtina pripala gostima iz Gradiške (19:20), a druga domaćoj ekipi (43:42). Rezultatska neizvjesnost nastavila se i u drugom poluvremenu. A sam finiš utakmice bio je dramatičan.  Minut prije kraja semafor je pokazivao 79:78 u korist domaćih. Tridesetak sekundi kasnije Milošević pogađa za dva poena i činilo se da će „Kozara“ kući otići sa pobjedom. Međutim, uslijedio je prodor Dražića, koji poentira i postavlja konačni rezultat susreta. Dražić je bio i najefikasniji u redovima „Prijedor Spartaka“ sa 23 poena, dok je na drugoj strani Samardžić postigao 22. „Prijedor Spartak“ trenutno zauzima drugu poziciju na tabeli sa tri pobjede i jednim porazom.  U narednom kolu putuju u Bijeljinu, gdje ih čeka „Budućnost BN“

Izvor: kozarski