Fudbaleri Rudar Prijedora i Borca odigrali su nerješeno 2:2 u utakmici 24. kola M:tel Premijer lige BiH koja je odigrana u Prijedoru.

Rudar je poveo u 23. minutu kada je nakon loše intervencije Pavlovića Jakupović je odbijenu loptu pospremio u mrežu. Mandić je pet minuta kasnije povidio na 2:0 nakon što se uspio dobro zagraditi i poslati loptu u mrežu.

u 40. minutu poslije odlične akcije i ubacivanja Subića Meleg šalje loptu u mrežu.

Fudbaleri Borca poraženi su od Rudara u Prijedoru rezultatom 2:1 u utakmici 24. kola M:tel Premijer lige BiH.

Krenuo je Borac u drugom poluvremenu po izjednačenje, odmah na početku je pokušao Meleg ali je Šćekić na mjestu. Najbolju priliku imao je Joović u 61. minutu, bio je u odličnoj poziciji ali je njegov udarac sa koko pet metara iskosa sa desne strane zaistavipo Šćekić.

U 64. mitnutu sa ruba šesnaesterca odlično je pokušao Vojnović, lopta je išla u same rašlje ali je Šćekić odlično intervenisao.

U 74. minutu pokušao je i Kulenović ali je njegov udarac zaustavila preška.

U 90. minutu Jovo Lukić je izašao sam pred golmana Rudara ali je šutirao iskosa sa desne strane i pogodio stativu.

U sudijskoj nadoknadi i Čavić pogaša prečku, a ni nakon odbijene lopte nisu se snašli Banjalučani. Nakon kornera je pokušao i Ajaz ali je lopta završila u korneru.

Pritsak Borca zaključen je golom Begića, Čavić je ubacio sa desne strane, a Begić je glavom poslao loptu u mrežu.

Izvor: Srpskainfo