Golom Ognjena Jaćimovića iz drugog minuta fudbaleri Omarske su imali minimalnu prednost u duelu sa Kozarom iz Gradiške, ali su gosti u finišu susreta uspeli da preokrenu rezultat i dođu do pobede u kozaračkom komšijskom derbiju.
Prvo je u 79. minutu, nakon što je u šesnaestercu domaćih oboren retervista milan Šikanjić, sa bijele tačke siguran bio Dejan Glišić a samo tri inuta kasnije, posle klasičnog kontranapada Drago Maksimović je izašao sam ispred golmana ladena Jokića i rutinski ga matirao – 1:2.

Stadion: FK Omarska u Omarskoj. Gledalaca: 600. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Strelac: Jaćimović u 2. minutu za Omarsku, a Glišić (iz penala) u 79. i Maksimović u 82. minutu za Kozaru. Žuti kartoni: Grahovac, Panić, B. Romanić (Omarska), Šikanjić (Kozara).
OMARSKA: Jokić, B. Romanić, Rastoka, Da. Romanić, Panić (od 74. Gavranović), Grahovac, Anđić (od 74. Jovičić), Stojnić (od 88. Šunić ), Dr. Romanić (od 88. Ratković), Jaćimović, Vračar.
KOZARA: Modrić, Šćekić, Veljkić (od 76. Komlenić), Glišić (od 90+1. Matić), Malbašić (od 76. Raca), Govedarica, Jandrić, Đurić (od 46. Šikanjić), Despotović, Maksimović 7 (od 85. Blagojević -), Torlaković.

Izvor: SportDC