Rudar Prijedor i banjalučki Željezničar su na Gradskom stadionu u Prijedoru odigrali neriješeno 1:1 (0:0) i podijelili bodove. Oba poluvremena su završena u egalu, prvo bez golova, a u drugom su viđena dva.

Poveli su gosti u 81. minutu, a mrežu Aleksu Trninića zatresao je Milan Jević, da bi dva minuta kasnije Veljko Rauš izjednačio i postavio konačan rezultat. Ovim ishodom zadovoljniji su gosti sa banjalučkog Predgrađa.

Rudar Prijedor – Željezničar    1:1 (0:0)

Gradski stadion Prijedor. Gledalaca: 200. Sudije: Dejan Lazić (Modriča) [Glavni], Branimir Đermanović (Čelinac) [Pomoćnik], Slaviša Gligorić (Doboj) [Pomoćnik], Strijelci: Veljko Rauš 83′, [Rudar (Prijedor)]; Milan Jević 81′, [Željezničar ST (Banja Luka)]. Žuti kartoni: Aleksandar Demonjić 47′, Stefan Radaković 90′, [Rudar (Prijedor)]; Rastko Ilić 69′, Stefan Kerezović 85′, [Željezničar ST (Banja Luka)];
RUDAR PRIJEDOR: Aleksa Trninić (G) , Joan Cervos Moro , Harun Alibegović , Nemanja Pekija (K) , Mile Kovačević (78. Edhem Šupuk), Aleksandar Demonjić (57. Dimitrije Jovanović), Joel Da Silva Paulo , Emmanuel Victor Santos Carneiro (57. Danilo Marmat), Mario Sajak (65. Stefan Radaković), Nemanja Marić , Branislav Tomić (78. Veljko Rauš).
ŽELJEZNIČAR: Aleksa Stupar (G) , Aleksandar Jagodić , Marko Blanuša , Đorđe Đogić , Stefan Kerezović , Nikola Ivić (85. Marko Blanuša), Nikola Jovandić , Alonzo Peart , Sergej Kalabić (K) , Milan Jević , Andrej Ratković (70. Danilo Bosnić).

Izvor: SportDC