Fudbaleri “Gorice” rezultatom 2:1, u Šipovu, pobijedili su OFK “Brdo”. Prvi napad, prvi minut, domaći su pretvorili u vodstvo od 1:0. Strijelac je bio Branko Peno.

Gosti su u nastavku gospodarili terenom. Edin lsaković je u 20. minutu iznudio jedanaesterac, a kazneni udarac nije iskoristio Edin Sarhatlić. Golman llić je zaustavio njegov šut.

U 54. minutu “Brdo” je preko Danila Kuridže došlo do izjednačenja. Uprkos dominaciji “Brda”, “Gorica” je u 70. minutu preko Marinka Sivonjića postigla gol za 2:1.

Nakon trostruke izmjene, 78. minut, u igru su ušli Milan Petković, Nemanja Vujatović i Emir Kadirić. Promjene rezultata nije bilo te su bodovi ostali u Šipovu. Igrči OFK “Brdo” tvrde da su biti bolji, ali izgubili meč.

U fer i korektnoj utakmici gostujuća ekipa “Brda”, kupovinom ulaznica, učestvovala je humanitarnoj akciji, za pomoć stanovnici Šipova.

OFK “Brdo” je sa 42. boda osmi tim lige. U posljednjem kolu ugostiće “Jedinstvo” iz Žeravice.

Izvor: kozarski