Iako je cijelo drugo poluvrijeme odigrao sa igračem manje (u 45+1. minutu Stefan Radaković zaradio drugi žuuti karton) Ljubić je u Prnjavoru, na stadionu Sportskog centra „Siniša Peulić“ uspio da odoli brojčano nadmoćnijem protivniku i osvojio bod – 0:0.

U izuzetno gruboj i nervoznoj igri oba tima Prijedorčani nisu uspjeli da kompenzuju igračku prednost i ovo je prvi remi „rudara“ u tekućem prvenstvu u petoj uzastopnoj gostujućoj utakmici.

Ljubić – Rudar Prijedor     0:0

Stadion: Sportski centar „Siniša Peulić“ u Prnjavoru. Gledalaca: 100. Sudija: Mladen Mirić (Bijeljina). Žuti kartoni: Mišić, Živković, A. Vasić (Ljubić), Živanović, Silađi, Marić, Gbegbe, pomoćni trener Kecman (Rudar Prijedor). Crveni karton: Stefan Radaković (Ljubić) u 45+1. minutu.

LJUBIĆ: M. Stupar, Radaković, Bubić, Milijašević (od 84. M. Vasić), Kopanja, Mišić, A. Žižak (od 65. Subić), Živković (od 90+4. A. Vasić), Jugović, Vidović, A. Stupar.

RUDAR PRIJEDOR: Modić, Pekija, Tahrić (od 59. Gbegbe), Silađi, Salčin, Šebez (od 59. Marković), Alibegović, Živanović (od 11. Marić), Raković, Savanović (od 81. Radaković), Jovanović (od 59. Amoa).

Izvor: SportDC