U okviru Druge lige Republike Srpske grupa Zapad, rukometaši  ORK „Prijedor“ su u četvrtom kolu uknjižili još jednu pobjedu. Oni su rezultatom 38:32 pobjedili tim “Sloge 2” iz Doboja. Od početka susreta ekipa ORK “Prijedor” je bila u prednosti pa je poluvrijeme završeno rezultatom 20:13. Gosti su imali više promašenih zicera. U drugom poluvremenu mnogo angažovanija bila je igra ORK “Prijedor” u napadu i odbrani za konačnih 38:32.Trener Milenko Stevandić je u utakmici priliku dao svim igračima.
U ekipi ORK “Prijedor” najuspješniji strijelac bio je Ognjen Puzić sa 12 golova, Nemanja Bezbradica i Milan Marinović postigli su po šest, Mladen Blagojević pet a Kosta Stevandić i Milan Radaković po četiri gola. U listu strijelaca upisao se Aleksandar Mudrinić.
U 5. kolu gost ORK “Prijedor” je ekipa iz  Broda .

Izvor: kozarski.com