Fudbaleri Naprijeda i lidera Omarske odigrali su neriješeno (1:1) u odloženoj utakmici 10. kola Druge lige Republike Srpske, grupa zapad.

Na stadionu Obilićevo prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu golom japanskog internacionalca Aoki Kotara već u četvrtom minutu, a izjednačio je rezervista Nemanja Bataz u 73. minutu.

Naprijed – Omarska           1:1 (1:0)

Stadion: Naprijeda u Obilićeva (Banjaluka). Gledalaca: 250. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Strijelci: 1:0 Kotaro (4), 1:1 Bataz (73). Žuti kartoni: Gajić, Pušić, Diljević (Naprijed), Krecelj, Đ. Nišić (Omarska).

NAPRIJED: Delić, Đurđić, Radić (od 57. Pušić), Trevisan (od 70. Rodrigez), Domuzin (od 74. Diljević), Radoja, Kotaro (od 70. Čekić), Šupić, Kosović, Gajić, Trninić.

OMARSKA: Zgonjanin, Lajić (od 70. Rastoka), Rosić, L. Nišić, Grahovac, Anđić, Lazić (od 62. Bataz), Jaćimović, Đ. Nišić, Vračar, Panić.

Izvor: SportDC