U 2. kolu Prve lige Republike Srpske, košarkaši bilećke ekipe “HEO” rezultatom 87:77 porazili su domaći “Prijedor-Spartak”.
Izabranici trenera Miroslava Miše Ivetića dobro su počeli meč pa je  u prvoj četvrtini rezultat  bio 23:22. Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 46:42 za ekipu “HEO”.
U nastavku utakmice gosti su  cijelo vrijeme bili u prednosti.
Siniša Šorak i Srđan Lončar,bili su najefikasniji  sa 18 pogodaka u “Prijedor-Spartaku”.
Sergej Todorović je postigao 15, Aleksandar Ivetić deset, Ivan Vujčić i Viktor Mirković po šest a Ognjen Bilanović četiri koša.
U narednom kolu “Prijedor-Spartaka” je gost “Rogatice”.

Mlađi pioniri “Prijedor- Spartaka” za sada imaju maksimalan učinak, tri pobjede u tri utakmice. Oni su ostvarili trijumf na gostovanju u Banja Luci protiv dosad neporažene ekipe KK “Rookie” . Nakon produžetaka Prijedorčani su rezultatom 55:50 pobijedili Banjalučane.

Izvor: kozarski.com