Talentovana mlada pjevačica Tamara Danilović odnijela je pobjedu prema glasovima stručnog žirija u velikom finalu „Zvezda Granda“. Njoj je ovom prilikom uručena specijalna plaketa koja nosi ime osnivača produkcije, Saše Popovića, a nagradu joj je predao direktor „Granda“, Goran Šljivić.

Iako je odnijela prestižno priznanje, Danilovićeva je priznala da je pobjeda od strane žirija za nju bila neočekivana. Svoje utiske o samom sistemu glasanja prenela je sljedećim riječima.

– Zanimljiv je bio taj evrovizijski tip glasanja, mijenjaju se mjesta kako ide glasanje. U jednom trenutku ti vodiš, onda neki tvoj prijatelj iz takmičenja…Drago mi je da sam uspjela to da obilježim i dobijem tu nagradu – rekla je Tamara Danilović, piše Blic.

Iako nije imala tremu pred spektakularno finale, Tamara se suočila sa neočekivanim problemom i nelagodom zbog stajlinga, a u pomoć joj je pritekla Svetlana Ceca Ražnatović.

– Bila sam dosta neraspoložena prije izlaska na scenu, haljina je bila teška bilo je neudobno ona mi je prišla popričala sa mnom, oraspoložila me je odmah i bilo je lakše – rekla je Tamara u emisiji „150 minuta“.

Autor: Srpskainfo

FOTO: UNA ŠKANDRO/RINGIER