U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 26 beba, i to 14 djevojica i 12 dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.
Najviše beba rođeno je u Banjaluci 11, potom u Bijeljini, Nevesinju i Gradiški po tri, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Prijedoru i Trebinju po jedna.
U Banjaluci je rođeno osam djevojčica i tri dječaka, u Bijeljini i Gradiški po dvije djevojčice i jedan dječak, u Nevesinju tri dječaka, u Doboju i Istočnom Sarajevu po dva dječaka, a u Prijedoru i Trebinju po jedna djevojčica.
U porodilištima u Zvorniku i Foči u protekla 24 časa nije bilo porođaja.
Autor: SRNA/Srpskainfo
FOTO: FREEPIK






