Visokim porazom 0:3 u Tesliću Omarska je ostala i bez liderske pozicije na tabeli drugoligaškog zapada.

Teslić – Stadion: „Radolinka“. Gledalaca: 150. Sudija: Slađan Lazarević (Petrovo) 7. Strelci: Panić u 18, Jokić (iz penala) u 82. i Miladić u 90+4. minutu. Žuti kartoni: Jokić, Lukić, Hindija, Radonjić (Proleter), Grahovac, Krecelj, Zdjelar, Malešević (Omarska). Crveni kartoni: Dragan Arsenović (Proleter) u 71. i Anando Krecelj (Omarska) u 79. minutu.

PROLETER (T): Đurić 7, Limić 7, Jokić 7,5, Arsenović 5,5, Devušić 7, V. Marković 7 (od 74. Miladić 7), Panić 7,5, Hindija 7 (od 87. Stojčinović -), N. Marković 7 (od 59. Radonjić 7), Lukić 7, Nikolić 7.

OMARSKA: Begović 5,5, D. Romanić 5,5 (od 58. Hrvaćanin 5), N. Nišević 6, Zdjelar 6 (od 90. Višić -), B. Rmanić 6, D. Nišević 6, Panić 5,5, Krecelj 5, Grahovac 6, Anđić 5,5, Jaćimović 5 (od 73. Malešević -).

Igrač utakmice: Nedo Panić (Proleter).

Proleter je bio bolji rival na terenu, prvi deo rešio u svoju korist golom Nede Panića u 18. minutu, a u finišu susreta je prvo iz jedanaesterca na 2:0 povisio Miloš Jokić, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade rezervista Milan Miladić postavio konačan rezultat.