U susretu 12. kola Prve lige Republike Srpske fudbaleri Rudar Prijedora i tekstilac Korta su odigrali nerješeno – 1:1 na Gradskom stadionu u Prijedoru.

Prijedor – Gradski stadion. Gledalaca: 350. Sudija: Mile Barjaktarević (Bijeljina). Strijelci: 0:1 Rastović (25), 1:1 Jaćimović (61). Žuti kartoni: Jaćimović, S. Kovljen, Davidović (Rudar Prijedor), Komlenović, Milaković, Brković, Đuričić, Kovač, Đukić (Tekstilac Kort).

RUDAR PRIJEDOR: Inđić, Davidović, No. Petrović, Burazor, Rokvić (od 46. S. Kovljen), Vojinović (od 77. Šakić), Ćatić, Milinković, Jaćimović, Gavranović (od 58. Lolić), Marić. Trener: Zlatko Jelisavac.

TEKSTILAC KORT: Plisnić, Rastović, Jolović, Kovač, Đuričić (od 90. Duspara), Simović (od 77. Brković), Milaković, Komlenović, Đukić (od 90. Gatarić), Brković, Petrić. Trener: Bojan Magazin.

Poveli su gosti u 25. minutu golom Marka Rastovića, a izjednačio je Ognjen Jaćimović u 61. minutu. Do kraja susreta izabranici trenera Zlatka Jelisavca pokušavali su da dođu do pobjede, ali nisu uspjeli da postignu drugi pobjedonosni pogodak. Tako “rudari” nisu uspjeli da iskoriste kiks banjalučkog Borca u Istočnom Sarajevu protiv Slavije da se bodovno približe lideru prvoligaškog karavana.