Do četvrte prvenstvene pobjede u Omladinskoj ligi BiH juniori Rudar Prijedora stigli su protiv Mladosti u Doboju kod Kaknja koju su savladali rezultatom 2:1.

Gradski stadion u Doboju kod Kaknja. Gledalaca: 30. Sudija: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo). Strijelci: 0:1 Sadžak (32), 0:2 Čunjalo (59), 1:2 Muslić (84).

MLADOST (DK): Delibašić, Durmiš, Sojkić (od 46. Bajrić), Čago, Hrustanović, Husić, Muslić, Goralija (od 46. Hećimović), Zec (od 46. Kubat), Kulović (od 62. Patković), Duraković (od 69. Kokić). Trener: Elvir Kozica.

RUDAR PRIJEDOR: Trninić, Trkulja, Marmat, Ratković, Kaurin, Sadžak (od 56. Savić), Bilbija (od 64. Opakić), Drljača, F. Mikić (od 54. Cerić), M. Mikić (od 59. Vuruna), Čunjalo (od 83. Matić). Trener: Srđan Marjanović.

Do četvrte prvenstvene pobjede u Omladinskoj ligi BiH juniori Rudar Prijedora stigli su protiv Mladosti u Doboju kod Kaknja koju su savladali rezultatom 2:1. Sa nova tri boda mladi “rudari” došli su do treće pozicije na tabeli i trenutno su najboljeplasirani klub iz Republike Srpske.

Poveli su Prijedorčani u 32. minutu golom Miloša Sadžaka što je bio i rezultat prvog dijela. U nastavku su gosti krenuli po pobjedu, pa je u 59. minutu Kenan Čunjalo udvostručio prednost. Jedini, počasni pogodak za domaćina postigao je Amar Muslić, šest minuta prije kraja utakmice.

Na ovaj način izabranici trenera Srđana Marjanovića napravili su dobar uvod za naredno kolo i krajiški derbi protiv juniora Borca na domaćem terenu.