Iako su od 36. minuta imali igrača više, jer je u roku od desetak minuta gostujući igrač Alija Čulov zaradio dva žuta kartona, fudbaleri Rudar Prijedora su eliminisani iz Kupa BiH.

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 200. Sudija: Ernis Džemidžić (Goražde). Strijelci iz penala: Burazor, Malbašić, O. Petrović i Savanović za Rudar Prijedor, a Gačan, Musić, F. Kovač, Popović, Kobilica za Rudar (K). Žuti kartoni: Milović, No. Petrović (Rudar Prijedor), Hrelja, Goralija (Rudar, K). Crveni karton: Alija Čulov (Rudar, K) u 36. minutu.

RUDAR PRIJEDOR: Hamzabegović, Milović, No. Petrović, Pekija, Savanović, Burazor, Kalesić (od 75. Šikanjić), Jaćimović, Pavlović (od 58. Malbašić), Marić, Zekanović (od 46. O. Petrović). Trener: Igor Janković.

RUDAR (K): Karavdić, Goralija, Hrelja (od 57. Imamović), M. Kovač (od 79. Bešić), Kobilica, Musić, F. Kovač, Zukić (od 61. Bečak), Čulov, Popović, Gačan. Trener: Mirnes Buza.

Iako su od 36. minuta imali igrača više, jer je u roku od desetak minuta gostujući igrač Alija Čulov zaradio dva žuta kartona, fudbaleri Rudar Prijedora su eliminisani iz Kupa BiH. Bolji od izabranika trenera Igora Jankovića u osmini finala bio je imenjak iz Kaknja, koji je slavio poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca – 5:4. Nakon 90 odigranih minuta nije bilo pogodaka, pa se pristupilo izvođenju penala u kojima su gosti bili srećniji i spretniji.

Trenutak odluke zbio se u trećoj seriji kada je junak Kakanjaca golman Varnes Karavdić odbranio udarac sa bijele tačke Ognjenu Jaćimoviću i to je bilo dovoljno da “rudari” iz Kaknja slave prolazak u četvrtfinale masovnijeg takmičenja.