OFK “Brdo” visokom pobjedom 4:1 nad FSA “Prijedor” po treći put osvojio je fudbalski Kup grada.

“Brdo” je u meč krenulo agresivno,dominiralo na terenu. Nemanja Vujatović je u 5. minutu postigao vodeći gol u 37.minutu,iz slobodnog udarca Nikola Kmeta je udvostručio prednost “Brda”.Konačan rezultat 3:0 poluvremena u 43.minutu postiže Miloš Stević.

U drugom poluvremenu FSA “Prijedor” igra angažovanije, a

Manojlo Trkulja(77.minut)postiže gol za 4:0.Počasni gol za FSA “Prijedor” u 85.min.,iz jedanaesterca postiže Miloš Sadžak.

Žarko Kovačević^amjenik gradonačelnika i Vladimir Stakić,predsjednik Gradskog fudbalskog saveza uručili su medalje i pehare.

Zoran Radaković,predsjednik Udruženja fudbalskih sudija i instruktora uručio je medalje službenim licima finala.

FSA PRIJEDOR-OFK BRDO 1:4(0:3)

Stadion Gradski.Gledaoca 500.

Glavni sudija Aleksandar Jevtić.Ponoćni:Goran llinčić i Dragan Keranović.Četvrti sudija: Nemanja Pilipović.

Delegat:Nenad Mejakić.

FSA PrijedonMilan Zgonjanin,Miloš Rečević(70.Danilo Grbić), Miloš Rudak.lgor Gotić.Milan Kovačević, Nemanja Marinović (46.Vedran Mršić),Nemanja Knežević, Miloš Sadžak .Željko Stegić(Stefan Cmobmja),Dragoslav Babić (70.Stefan Paspalj),Marko Mršić.

Trener:Nenad Bašić.

Rezerve:Borislav Mikić,Stefan Radulović i Aleksandar Tadić.

OFK Brdo: Jadranko Vidović.Manojlo Trkulja(78.Emir Kadirić),Haris Harambašić(85.Anes Vojniković)Nemanja Vujatović,Edin lsaković(78.Boro Bogoljub Stupar,Zoran Miodragović,Miloš Stević(71.Dino Dedić),Danilo Kuridža(85.Vedin Krivdi«:),Milan Bundalo,Nikola Kmeta,Nemanja Miljević.

Trener: Mirza Alkić

Rezerve:Miloš Babić,Vahid Karupović,Goran Kecman i Benjamin Hodžić.

Finalisti su imali veliku podršku sa tribina.

Izvor: kozarski