U Prijedoru je danas odigrana utakmica 7. kola m:tel I lige Republike Srpske FK Rudar (Prijedor) –  FK Kozara (Gradiška), u kojoj je vodeći Rudar savladao Kozaru sa 2-0 i održao niz utakmica bez poraza.

Komazec Nikola dovodi domaćina u vođstvo već u drugom minutu, a konačnih 2-0 postavlja isti igrač početkom drugog poluvremena, u 48. minutu.

Nema mnogo odmora za fudbalere Kozare. Utakmicama 8. kola koje se igra već u subotu 23. 9. 2023. godine nastavlja se takmičenje u m:tel I ligi Republike Srpske. Na Gradskom stadionu Velimir Sombolac u Gradišci Kozara će ugostiti Slaviju iz Istočnog Sarajeva. Utakmica počinje u 16 časova.

FK Rudar (Prijedor): Trninić A., Ignjatović A., Pekija N., Kovačević M., Komazec N., Demonjić A. (od 72. min. Milaković A.), Živanović D. (od 77. min. Petrović A.), Marić N., Raković N., Amoah J., Smajić M. (od 53. min. Rauš V.), trener: Krulj B., klupa: Sekulić K., Šebez M., Perić D., Bilbija M., Njamculović N., Da Silva P. J.

FK Kozara (Gradiška): Kačavenda L., Hong J., Tešić P., Bubić Ž. (od 52. min. Pljevaljčić O.), Bokić J., Rastoka M. (od 78. min. Angeleski N.), Ilić D. (od 46. min. Modić A.), Veljkić Đ. (od 46. min. Sarajlić I.), Sadiković A., Popović A. (od 85. min. Delić A.), Asentić L., trener Medović A., klupa: Glišić P., Petković V., Jandrić S., Pepić D.

Izvor: SportDC