Fudbaleri Rudar Prijedora ostvarili su drugu pobjedu u prvenstvu ove jeseni, ponovo kod kuće, a poslije brčasnkog Jedinstva na Gradskom stadionu u Prijedoru danas je pala i Modriča Alfa.

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 1.000. Sudija: Danijel Perić (Bijeljina). Strijelci: 1:0 Šikanjić (28), 2:0 Burazor (56 – penal). Žuti kartoni: Maksimović, Zekanović (Rudar Prijedor), Prljeta, Maslić, Blagojević, Lukić, Duspara (Modriča Alfa).

RUDAR PRIJEDOR: Hamzabegović, Matović, No. Petrović (od 32. Lezić), Pekija, Burazor, Šikanjić, Jaćimović, Pavlović (od 79. Savanović), Marić, Zekanović, Maksimović (od 58. Kalesić).

MODRIČA ALFA: Maslić, Blagojević, Lukić, Tadić (od 64. Duspara), Perić, Prljeta (od 83. Todorović), Stepančev, Trifković (od 64. Bašović), Stokić, Kojić, Pljevaljčić.

Fudbaleri Rudar Prijedora ostvarili su drugu pobjedu u prvenstvu ove jeseni, ponovo kod kuće, a poslije brčasnkog Jedinstva na Gradskom stadionu u Prijedoru danas je pala i Modriča Alfa. Ostvarena je pobjeda od 2:0 golovima Milana Šikanjića u 28. i Bojana Burazora u 56. minutu iz penala.

Zanimljivo je da izabranici trenera Igora Jankovića u startnih 270 minuta u prvenstvu nisu kapitulirali nijednom i jedini su prvoligaš bez primljenog gola.

Na tribinama Gradskog stadiona okupilo se oko hiljadu gledalaca, a meč je imao humanitarni karakter jer su prikupljana sredstava za liječenje troipogodišnje djevojčice Milice Jeličić.