Juniori Rudar Prijedora odigrali su neriješeno i bez golova u susretu četvrtog kola Omladinske Premijer lige BiH na gostovanju u Istočnom Sarajevu protiv Slavije.

Stadion: SRC “Slavija” u Istočnom Sarajevu. Gledalaca: 80. Sudija: Ajdin Alić (Sarajevo). Žuti kartoni: Rajić (Slavija), Ratković (Rudar Prijedor). Crveni karton: Marko Maljukan (Slavija) u 76. minutu.

SLAVIJA: Jokić, Popović, Veselinović, Muljakan, Mitrić, Zvijerčević (od 58. E. Hadžić), Škrba, M. Hadžić, Rajić, Bjeloš, Kovačević.

RUDAR PRIJEDOR: Trninić, Trkulja, Marmat, Ratković, Kaurin, Krneta, Sadžak (od 62. Savić), Bilbija, Drljača, F. Mikić (od 58. Vuruna), Čunjalo.

Juniori Rudar Prijedora odigrali su neriješeno i bez golova u susretu četvrtog kola Omladinske Premijer lige BiH na gostovanju u Istočnom Sarajevu protiv Slavije. Iako su bili bolji na terenu, a od 76. minuta imali su i igrača više, izabranici trenera Srđana Marjanovića golom nisu uspjeli da krunišu terensku nadmoćnost, pa je na kraju ostalo onih startnih – 0:0.

Bio je ovo drugi remi Prijedorčana, a treća uzastopna utakmica u kojoj “rudari” nisu osjetili gorčinu poraza poslije startnog neuspjeha na domaćem terenu protiv Slobode iz Tuzle (1:3).