Juniori Rudar Prijedora poraženi su 0:4 u Tuzli od vršnjaka iz Slobode u susretu 14. kola Omladinske Premijer lige BiH.

Stadion: Tušanj u Tuzli. Gledalaca: 100. Sudija: Ilija Živković (Orašje). Strijelci: 1:0 Muratović (22), 2:0 Mujagić (35), 3:0 Alić (66), 4:0 Osmić (86). Žuti kartoni: Kavazović, Musić (Sloboda), Cerić, F. Mikić (Rudar Prijedor). Crveni karton: Asim Muratović (Sloboda) u 40. minutu.

SLOBODA: Mustačević, Mujagić, Musić, Paležnica, Alić (Od 67. Mujkić), Kadrić (od 77. Kovačević), Saletović (od 84. Divković), Kavazović, Osmić (od 87. Sejranić), Muratović, Hukić (od 46. Beganović). Trener: Almir Hukić.

RUDAR PRIJEDOR: Trninić, Trkulja (od 69. Vuruna), Marmat, Ratković, Kaurin (od 80. Opakić), Krneta (od 70. M. Mikić), Drljača, F. Mikić, Savić (od 58. Mršić), Cerić (od 63. Trepić), Čunjalo. Trener: Srđan Marjanović.

Juniori Rudar Prijedora poraženi su 0:4 u Tuzli od vršnjaka iz Slobode u susretu 14. kola Omladinske Premijer lige BiH i ovo je drugi izgubljen meč protiv kluba iz “grada soli” ove jeseni, jer je Sloboda na otvaranju sezone slavila u Prijedoru rezultatom 3:1. Tuzlaci su nastavili seriju pobjeda na domaćem terenu u prvenstvu.

Ovim porazom Prijedorčani su pali na četvrtu poziciju na tabeli. Prijedorčani su u Tuzli imali igrača više od 40. minute jer je isključen domaći fudbaler Asim Muratović.