U organizaciji Gradskog fudbalskog saveza Prijedor održava se fudbalski “Jelen Kup” grada Prijedora u kome učestvuje 15 klubova iz Prijedora i Oštre Luke.  Podršku ovom takmičenju dala je kompanija ”Monsun Kors”.

Zanimljiv i rezultatski neizvjesan meč prvog kola odigran je sinoć u Rasavcima gdje su se sastali istoimeni klub i „Mrakovica“ iz Kozaruše. Po kišovitom vremenu i terenu teškom za igru, u prvom poluvremenu, bolje su se snašli gostujući fudbaleri koji su imali rezultat 2:0. Strijelci su bili Neno Grahovac (8) i Boško Banović (38) iz jedanaesterca.

Drugo poluvrijeme je pripalo domaćem sastavu „Rasavaca“ a  na 2:1 smanjio je Boris Knežević, najbolji akter susreta. Nakon izjednačenja u 60. minutu ( strijelac Momčilo Grbić),  terensku incijativu ekipa „Rasavaca“, u  83. minutu, pretvara  u vođstvo od 3:2  Momčilo Grbić.
RASAVCI- MRAKOVICA 3:2 (0:2)

Strijelci: 0:1 N.Grahovac u 8. 0:2  Banović (iz 11-erca u 38.minuti za Mrakovicu), 1:2 Knežević u 53 iz 11-erca,  2:2  M.Grbić u 6o. i  3:2 Grbić u 83. za Rasavce.                            Stadion: FK Rasavci. Gledalaca: 60. Sudija: Ognjen Došen (Prijedor). Pomoćnici: Tamara Došen i Sreten Udovičić.
Žuti karton: Kovačević (Rasavci) u 75. minutu

RASAVCI:Kutlača , Bilbija (od 50. Vukić ), Bera,  M.Grbić , Veselinović , Novković , Babić , Kovačević , Knežević , Gajić , Karajica (od 65. Borenović ). Predstavnik kluba: Pero Milošević

MRAKOVICA: Borisavljević , Škorić, Jež, Kobas , Deumić, Vidović, N.Grahovac , Banović (od 61. Parhamov ), A.Grahovac , Miodragović, Plemić . Trener  Duško Pekija

Igrač utakmice: Boris Knežević