U odgođenom susretu četvrtfinala fudbalskogJelen kupa” grada Prijedora, fudbaleri drugoligaša Repulike Srpske, “Omarske”, rezultatom 3:1, pobijedili su prošlogodišnjeg pobjednika, “Gomjenicu”.

Protiv “Gomjenice”, gosti su preko Vedrana Panića, u 8. minuti susreta, došli u vodjstvo. Pet minuta kasnije, vodeći strijelac “Omarske”, Ognjen Jaćimović, udvostručio je prednost gostiju i tim rezultatom završeno je poluvrijeme.

Tim “Gomjenice” je u 63. minutu, golom Branislava Kajteza, smanjio rezultat na 2:1, a u nastavku nisu iskoristili dva jedanaesterca.

U posljednjim trenucima susreta, Vadran Panić je postigao gol za konačnih 3:1. Golman Dejan Inđić je proglašen za igrača utakmice. “Jelen kup” Gradskog fudbalskog saveza Prijedor nastavlja se naredne nedjelje, susretima Trećeg kola, odnosno polufinalima.

“Podgrmeč” će u Oštroj Luci u utorak, 24. maja, biti domaćin Fudbalskoj sportskoj asocijaciji Prijedor.

Dan kasnije, u Saničanima, “Sloga” će ugostiti “Omarsku”.