U 19. minutu, domaći su imali šest golova viška 13:9, ali se na odmor otišlo pri rezultatu 18:15 za izabranike Saše Babića. Babićeva ekipa je, u nastavak meča protiv  Maglaja”, koji se nalazi na 3. mjestu i siguran je kandidat u plej-ofu za prvaka BiH, krenula petom brzinom.

Iako je meč bio bez rezultatskog značaja za oba tima, igralo se brzo, efikasno, dopadljivo i iznad svega sportski. Mnogo lijepih akcija i 32 golmanske obrane vidjeli su ljubitelji rukometa. Prijedorčane je na putu do pobjede predvodio Goran Daničić. Uz golove iz sedmeraca, pa i tri promašena, 10 golova je postigao Dejan Unčanin.

Iskusni Srđan Savić je poslednjih pet minuta bio vođa tima u kom je glavnu riječ vodio kadetski BH reprezentativac Andrej Miljuš i petnaestogodišnjaci.

Glavobolju prijedorskim igračima i navijačima zadao je Čučkušić koji je postigao 16 golova.

U poluvremenu ovog meča, nastupili su dječaci Škole rukometa “Prijedora” koju odnedavno vodi Saša Babić”.

RK “Prijedor” ostaje stabilan premijerligaš BiH.