U susretu Prvog kola fudbalskog “Jelen Kupa” u Oštroj Luci sastali su se  Član Pete lige  Područnog fudbalskog saveza Prijedor “Podgrmeč”  i fudbalski klub “Berek 1975, četvrtoligaš našeg grada. U 14. minutu domaći su  preko Bojana Đukića postigli vodeći gol, a  šest minuta kasnije izjednačio je  Saša Kobas. Na 2:1, u 33. minutu

povisio je  Siniša Duvnjak, a   iz   jedanaesterca na 2:2 u 50. minutu  izjednačuje Saša Kobas.  U 65. minutu  Dejan Crnomarković  postiže gol za 3:2, a na 3:3 izjednačuje Bojan Adamović. U 90. minutu Adamović je napravio slalom u odbrani domaćih, prevario trojicu igrača  pogodio prečku.

Prilikom   izvođenja jedanaesteraca uspješniji su bili domaćini i “Podgrmeč” se plasirao u naredno  kolo. Zanimljivo da je Podgrmeč drugo poluvrijeme igrao  sa igračem manje, jer nisu imali zamjenu za povrijeđenog igrača. U 87. minutu strijelac dva gola za  “Berek” Saša Kobas  dobio je drugi žuti karton i morao je napustiti teren.

“PODGRMEČ”- “BEREK 1975”  3:3 (2:1) PENALI 6:4

Sudija: Milan Joškić. Pomoćnici: Bojan Džepina i Dragan Karanović.

“PODGRMEČ”: Ćurčija, Došenović, Bosančić, Crnomarković, B. Đukić, Đenadija, Šakić, Janjetović, Timarac, Lovrić, Duvnjak ( od 43. R. Đukić)

“BEREK 1975” : Musić,  Vekić, Vlajnić, Babić, Prošić, Kuburić, Zdjelar, Vrućinić, Kobas, Babić ( od 35. Miljatović), Adamović, PašalijaNajboljem  igraču ovog susreta  Dejanu Crnomarkoviću iz “Podgrmeča” Ljubomir Jevtić, delegate susreta, uručio je sportsku majicu “Sport visiona”.

U ovom kolu slobodna je ekipa “Gomjenice” , prošlogodišnji pobjednik Kupa.