U organizaciji Gradskog fudbalskog saveza Prijedor održava se fudbalski “Jelen Kup” grada Prijedora u kome učestvuje 15 klubova iz Prijedora i Oštre Luke.

U Busnovima je juče odigran kvaltetan  susret u kom su se sastali  “Brzi”, član Četvrte lige Prijedor  i tim  Regionalne lige Republike Srpske, grupa Zapad,   “Brdo” iz Hambarina. Golovima najboljeg aktera susreta Danijela Bilbije, u 31. i 40. minutu ,domaći “Brzi” je iznenadio favorizovane goste.

Asmir Brkić je u 49. minutu smanjio vođstvo domaćih . Gosti su zaigrali angažovanije i pokušali izjednačiti.

U 69. minutu Slađan Lopar je  postigao efektan gol za vođstvo  “Brzog”od 3:1 i plasman u Drugo kolo “Jelen Kupa”.

“BRZI” -OFK “BRDO” 3:1 (2:0)

Sudija: Milan Basrak. Pomoćnici: Sreten Udovičić i Milan Gvozden

BRZI: Jugović, Inđić, Vukojević  (od 85. Klajić ), Čanković, Krneta , Topić , Radić , Đuričić (od 82. Kozić ), Bilbija, Lopar, Tubić  (od 88. Stojančić ). Trener: Dragutin Mikanović

OFK BRDO: Čaušević, Mešić , Harambašić, Karupović , Pašić, Subašić (od 55. Ha.Kaltak ), Brkić , Duraković  (od 55. Merdanović ), Vidović, Ibričić , Ljeljak. Trener: Amir Kaltak

Prema ocjeni trenera i delegate utakmice Branislava Vranješa Danijel  Bibija, kao najbolji igrač, dobio je poklon „Sport visiona“ .