Na svečanosti otvaranja novog Gradskog stadiona u Šamcu mlada reprezentacija Republike Srpske (U-21) poražena je od domaćina, prvoligaša Borca sa 1:3.

Već poslije prvih 45 minuta Šamčani su iskoristili indolentnu i lošu igru reprezentativaca Republike Srpske i postigli tri gola, već tada je pobjednik bio riješen. U nastavku susreta Marko Ćulibrk, prvotimac Slobode iz Novog Grada postigao je počasni pogodak za mladi tim Republike Srpske, ali bilo je to nedovoljno da ublaži prikazanu lošu sliku U-21 reprezentacije Republike Srpske.

Borac (Š) – Republika Srpska (U-21)          3:1 (3:0)

Gradski stadion u Šamcu. Gledalaca: 1.000. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Strijelci: Savić (autogol) u 5, Šarkanović u 28. i Mujčić u 36. minutu za Borac (Š), a Ćulibrk u 52. minutu za Republiku Srpsku. Žuti karton: Mujčić (Borac).

BORAC (Š): Smajić, Radiša, Galešić, Mujčić, P. Maksimović, Hasanović, Arsić, Šarkanović, Mijatović, Šuka, Perić. Još su igrali: Lukić, Dujmušić, Đurić, Radić, Mirić, Jaćimović, Ignjić, Marinković, Paležnica, S. Maksimović. Trener: Predrag Lukić.

REPUBLIKA SRPSKA (U-21): Trkulja, Kovačević, Marić, Jovičić, Popović, Savić, Duspara, Redžić, Koljić, Ćulibrk, Zekić. Još su igrali: Kutić, Ćosić, Komljenović, Stjepanović, Makitan, Lukić, Predragović. Selektori: Zoran Dragišić-Igor Janković.