Fudbaleri “Rudar Prijedora” rezultatom 6:0, poluvrijeme 2:0, pobijedili su OFK “Brdo”, na stadionu “Vedro Polje”, u okviru šesnaestine finala Kupa “Dr Milan Jelić”. Drugoligaš “Brdo” je bio ravnopravan protivnik prvo poluvrijeme.

U nastavku gosti su pokazali da su s pravom kandidat za BH elitu. Tri gola je postigao Branko Rosić, a dva gola Nikola Domazet. U listu strelaca upisao se i Mujo Smajić.

Izuzetno fer i korektan meč pratio je veliki broj gledalaca. Domaćini su ugostili drage goste.

OFK “BRDO” – FK “RUDAR PRIJEDOR” 0:6

OFK “BRDO”: Jadranko Vidović, Manojlo Trkulja, Vahid Karupović, Edin Isaković, Zoran Miodragović, Miloš Stević, Danilo Marmat, Danilo Kuridža, Milan Bundalo, Nemanja Miljević, Nikola Krneta.

Rezerve: Miloš Babić, Željko Kuridža, Dino Dedić, Duško Karajica, Vedin Krivdić, Goran Kecman.

FK “RUDAR PRIJEDOR”: Kristijan Sekulić, Ogboke Franklin Vegetacije, Branko Rosić, Mile Kovačević, Nikola Komazec, Veljko Rauš, Marko Šebez, Aleksandar Petrović, Nemanja Marić, Davor Perić, Mujo Smajić.

Rezerve: Sinan Ćehić, Aleksandar Ignjatović, Aleksandar Demonjić, Aleksandar Milaković, Nemanja Raković, Milorad Bilbija, Nikola Njamculović, Damjan Marković.

FK “Rudar Prijedor” želi drugi pehar Kupa “Dr Milan Jelić” koji su osvojili 2015. godine.

Izvor: kozarski