Rudar Prijedor je poveo u već 13. minutu golom Draška Lolića koji postigao svoj peti pogodak u posljednja tri meča. Lolić je izašao sam pred golmana Miroslava Lukanovića i u maniru hladnokrvog strijelca, rutinski poslao loptu ispod čuvara mreže Dobojlija u njegovu mrežu.

Prijedor – Gradski stadion. Gledalaca: 250. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Strijelci: 1:0 Lolić (13), 2:0 Malinović (34), 2:1 B. Lukić (44 – penal), 3:1 Šakić (45), 4:1 Šakić (57), 5:1 Lolić (79). Žuti kartoni: Malović, Rokvić, Kovljen (Rudar Prijedor), B. Lukić, Radovanović (Sloga Doboj).

RUDAR PRIJEDOR: Inđić, Davidović, Malović (od 78. Harambašić), Vojinović, Lolić, Šakić (od 68. Kovljen), Rokvić (od 37. Panić), Malinović, Jaćimović, Popović, Marić.

SLOGA DOBOJ: Lukanović, Janković (od 46. Radovanović), Đukić, J. Lukić, Bećarević, B. Lukić (od 72. Ilić), Blagojević, Todić, Jupić, Čebić (od 80. Ilić), Vehabović.

“Rudari” i poslije vođstva su nastavili da napadaju pa je u 21. minutu Milan Šakić imao stoprocentnu šansu, pogodio je golmana Sloge, a sedam minuta kasnije isti igrač je pogodio stativu. U 34. minutu Rudar Prijedor poveo je sa 2:0 , a strijelac je bio Srđan Malinović. Poslije odličnog napada Prijedorčana Malinović je prihvatio loptu u šesnaestercu Dobojlija, okrenuo dva gostujuća igrača i desnom nogom pogodio kontra ugao golmana Lukanovića za neopisivo slavlje.

Sloga je smanjila na 1:2 u 44. minutu golom Borislava Lukića iz jedanaesterca, a prije toga u šesnaestercu Rudar Prijedora lopta je nekoga pogodila u ruku od domaćih igrača. Ipak, na odmor su Prijedorčani otišli sa dva gola prednosti jer je u 45. minutu viđen odličan udarac Milana Šakića sa 18 metara i Lukanović je nemoćan.

Igrao se 57. minut kada je Rudar Prijedor stigao do 4:1. Poslije duplog pasa s Lolićem, Šakić je ušao s lijeve strane u šesnaesterac Dobojlija i pogodio suprotan ugao gostiju. Konačan rezultat u 79. minutu postavio je Draško Lolić kada je zakucao loptu pod prečku Dobojlija.