U polufinalnom meču Kupa Grada Prijedora za sezonu 2020/2021., koji je odigran na stadionu “Berek” u Prijedoru, FK “Rudar Prijedor” savladao je FSA Prijedor, rezultatom 2:1.

Penal za “žuto-plave” dao je Stefan Gavranović u petom minutu, dok je 80. minutu mrežu zatresao Filip Mikić. Gol za FSA Prijedor postigao je Đorđe Milinković u 76. minutu.

Zapažen je bio trenutak kada se na terenu našao iskusni Boban Mikić sa sinovima. Tačnije, sa starijim Stefanom zaigrao je za FSA Prijedor, dok je na protivničkoj strani bio mlađi Filip, koji je donio pobjedu za “Rudar Prijedor”. Rezultat je bio u drugom planu, ali važno je ono prvo, da je Mikićima fudbal u srcu.

U finalnom meču Kupa Grada Prijedora “Rudar Prijedor” će zaigrati sa “Brdom” sa Hambarina.

Izvor: Kozarski