Ekipa Podgrmeča iz Oštre Luke izborila je plasman u polufinale Jelen Kupa grada Prijedora jer je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca savladala nekadašnjeg finalistu ovog takmičenja Brzi iz Busnova.

Oštra Luka – Stadion: Podgrmeča. Gledalaca: 30. Sudija: Aleksandar Jevtić (Prijedor). Strijelci: Đurkić u 6. minutu za Podgrmeč, a Bilbija u 90. minutu za Brzi. Strijelci iz penala: Šakić, Đurkić, Crnomarković, Đenadija, Bošnjak, Eremić i Petković za Podgrmeč, a Čanković, Bilbija, Đuričić, Vukojević, Radić i Lopar za Brzi. Žuti kartoni: Došenović, Timarac, Bošnjak (Podgrmeč), Lopar, Vukojević (Brzi)

PODGRMEČ: Ćurčija, Šakić, Đenadija, Đurkić, Sušić, Crnomarković, Janjetović, Timarac (od 78. Vasiljević), Petković, Bošnjaković, Došenović (od 46. Eremić).

BRZI: Jugović, Inđić, Krneta (od 75. Stojnić), Topić (od 75. Mikan), Vukojević, Čanković, Popović (od 80. Kljajić), Radić, Lopar, Đuričić, Bilbija.

Ekipa Podgrmeča iz Oštre Luke izborila je plasman u polufinale Jelen Kupa Grada Prijedora jer je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca savladala nekadašnjeg finalistu ovog takmičenja Brzi iz Busnova.

U regulrnom dijelu susreta utakmica je završena nerješenim rezultatom 1:1, a gosti iz Busnova su do pela stigli golom u 90. minutu. Međutim, penal-rulet je pripao Oštrolučanima koji su imali više sportske sreće.