Još jedan kiks Rudar Prijedora pretendenta za šampionsku titulu u Prvoj ligi Republike Srpske.

Stadion: „Luke“ u Doboju. Gledalaca: 100. Sudija: Stojan Vukota (Gradiška). Strijelci: 1:0 J. Lukić (38), 1:1 Gavranović (61). Žuti kartoni: Blagojević, Fočić, Matović, Radovanović (Sloga), Ćatić, No. Petrović, Pecelj (Rudar Prijedor).

SLOGA (D): Matović, Janković (od 37. Radovanović), Hadžimujić, Miljić, Fočić (od 79. Lazić), J. Lukić, Gavrić, B. Lukić (od 90. Hozić), Blagojević, Pljevaljčić, Ristić. Trener: Vedran Sofić.

RUDAR PRIJEDOR: Ne. Petrović, Ćatić, Lolić (od 46. Jandrić), Vojinović, Pekia (od 46. No. Petrović), Pecelj, Jaćimović, Gavranović (od 64. Vejnović), Popović, Marić, Davidović. Trener: Zlatko Jelisavac.

Ni u četvrtoj uzastopnoj takmičarskoj utakmici fudbaleri Rudar Prijedora nisu zabilježili pobjedu, u Doboju protiv „fenjeraša“ Sloge osvojili su samo bod i to na jedvite muke, grčevito ga braneći u igri bez igre.  Bio je ovo treći uzastopni remi „rudara“, drugi u prvenstvu jer su izabranici trenera Zlatka Jelisavca u prošlom kolu kod kuće igrali takođe 1:1.

Poveli su domaćini golom mladog golgetera Jove Lukića u 38. minutu, a izjednačio je Stefan Gavranović u 61. minutu. Ovim nerješenim ishodom i osvojenim bodom igrači Rudar Prijedora iza lidera i jedinog konkurenta u borbi za titulu i plasman u Premijer ligu BiH zaostaju tri boda, a u sljedećem kolu gostuju baš u Etno selu Stanišići, na najtežem terenu.

Dali su to Prijedorčani već polako posustali u trci za najvišim palsmanom pokazaće naredni period…