Fudbaleri Rudar Prijedora zabilježili su rutinsku pobjedu protiv Ljubića iz Prnjavora (3:1) na svom Gradskom stadionu i učvrstili su se u gornjem dijelu prvenstvene tabele.

Već poslije prvih 45 minuta “rudari” sa Sane imali su dva gola prednosti, a pogotke za žuto-plave postigli su Žoel da Silva u 12. i Aleksandar Demonjić u 33. minutu. Andrej Bosnić je u 75. minutu vratio malu rezultatsku neizvjesnost, ali je Branislav Tomić u drugom minutu sudijske nadoknade ovjerio trijumf svog tima.

Rudar Prijedor – Ljubić    3:1 (2:0)

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 300. Sudija: Stefan Maletić (Bijeljina). Strijelci: 1:0 Da Silva (12), 2:0 Demonjić (33), 2:1 Bosnić (75), 3:1 Tomić (90+2). Žuti kartoni: Pekija, Demonjić (Rudar Prijedor), Grahovac, Bosnić (Ljubić).
RUDAR PRIJEDOR: Trninić, Kervos, Alibegović, Pekija, Kovačević, Radaković (od 71. Marmat), Demonjić (od 83. Amoa), Da Silva, Sajak, Marić, Tomić.
LJUBIĆ: Mitrović, Radaković, Jagodić, Milanović, A. Žižak, Jugović (od 65. Subić), Grahovac, Bosnić, Stupar, Vidović, Mišić (od 83. B. Žižak).

Izvor: SportDC