Treću godinu uzastopno,na stadionu “Jedinstva” odnosno “Tukova”je organizovano druženje starih i mladih mještana naselja Tukovi.
Po tradiciji glavni dio druženja bio je fudbalski derbi ekipa “Mladi” i “Stari”. Pobjedu su odnijeli “Stari” rezultatom 5:3.
Mladi su golom Dušana Bokana došli u vodstvo od 1:0. Izjednačio je Radenko Marinović, a na 2:1 povisio Borislav Novaković.
U nastavku brojniji tim “Starih” golovima Duška Topole i Velibora Brezičana ostvaruje rezultat poluvremena 4:2.
U drugom poluvremenu ritam igre je pao, te su po fol postigli Borislav Novaković i Milan Babić.
Za pobjednički tim “Stari”, uz strijelce golova još su igrali: Dušan Topola,Tomislav Gašić, Suad Čalo-Tedi, Vedran Vujković, Sveto Ćurković, Đurađ Babić, Mihajlo Rudak, Dragan Jović, Velibor Brezičanin.
Za “Mlade”, uz “posuđenog” golmana Ninoslava Jurišića i strijelce golova, još su igrali: Marko Runjić, David Glamočanin, Marko Mrđa, Mladen Topola, Darko Novaković, Mirko,Duško i Branko Babić, te Radenko Bokan.
Oba tima imali su podršku publike koja je uživala u golovima, pogođenim stativama, akcijama.