Košarkaši Prijedora u šampionatu  Republike Srpske pobjeđuju redom! Šesti, uzastopni, trijumf ostvarili su na gostovanju u Bratuncu gdje su   istoimeni klub pobijedili rezultatom 85:71

Bratunčani su dobro otvorili meč i za 10 minuta imali rezultat 26:21. Kako je susret odmicao Prijedorčani su igrali bolje. Drugu četvrtinu okončali su rezultatom18:11 da bi u trećoj četvrtini imali 13 koševa viška: 23:10. Meč je odlučen u pet posljednjih minuta ove četvrtine kad su Prijedorčani imali seriju 16:2. Najefikasniji igrač susreta bio je Mihajlo Zvonar, sa  učinkom od  32 koša. Bivši igrač  Bratunčana Goran Bogićević  je imao 20 poena, 6 skokova i isto toliko ukradenih lopti, te 7 asistencija.Učinak ostalih:  Jovičić 12, Zlokapa 7, Radivojac i Romanić po četiri, Vuković i Majkić po 2. Još su igrali: Stakić,  Bilanović i Marčetić.

Ovom pobjedom Prijedorčani su se revanširali Bratunčanima za jesenji poraz kad su gosti slavili sa 77:75.

Sa osam pobjeda, četiri poraza, 854 postignuta i 767 primljenih koševa, košarkaši Prijedora su na drugom mjestu šampionata Srpske.

Sljedećeg vikenda ugostiće ekipu  Teslića a 12 marta lidera lige, banjalučki Student.