Rukometaši Prijedora, nakon gostujuće pobjede protiv “Leotara” u Trebinju (28:18) u Brodu su rezultatom 32:22 porazili ORK “Sava”.

Na poluvremenu je bilo 16:9 za prijedorski tim. David Đaković sa 13 postignutih golova, bio je nejefikasniji strijelac meča. Bojan Škarić je postigao pet, Slavko Davidović četiri, Danilo Novaković tri, Oleg Miljuš, Košta Stevandić i Ognjen po dva, a Maksim Stojanović jedan gol.

Boško Kragulj je imao 24, a Košta Marčetić, za 10 minuta, dvije odbrane. Još su igrali Veljko Savić, Aleksandar Mudrinić, Petar Grbić i Pavle Vranješ.

ORK “Prijedor”, sa osam pobjeda, četiri remija i tri poraza je četvrti tim lige.

U narednom 19. kolu Druge lige Republike Srpske Zapad ORK “Prijedor” je domaćin lideru lige “Teslicu”. Utakmica se igra u nedjelju od 14.00 časova.

Trener Jovica Radaković i njegovi momci očekuju pomoć sa tribina.

Izvor: kozarski