Ekipa Mladosti uspjela je pred domaćim navijačima slaviti pobjedu protiv Rudara rezultatom 2:1.

Doboj – Gradski stadion. Gledalaca: 500. Sudija: Admir Šehović (Sarajevo) 6. Strelci: Kovač u 45+1. i Kobilica u 47. minutu za Mladost (DK), a Radoja u 8. minutu za Rudar Prijedor. Žuti kartoni: E. Husić, Musić, A. Husić (Mladost), Ćulum, Šodić (Rudar Prijedor).

MLADOST (DK): Hadžić, Bošković (od 42. E. Husić), Kobilica (od 84. Hasić), Dilaver, Šišić, Musić, Rizvanović, Delić, Kovač, Čović, Karahmet (od 20. A. Husić). Trener: Ibrahim Rahimić.

RUDAR PRIJEDOR: Kozić, Šodić, Burazor, Radoja (od 82. Ovusu), Pekija, Milutinović, Ćulum, Jovičić, Pejić, Kunić, Gavranović (od 75. Petković). Trener: Zlatko Jelisavac.

Ekipa Mladosti uspjela je pred domaćim navijačima slaviti pobjedu protiv Rudara rezultatom 2:1. Gosti su sjajno otvorili meč i preko Radoje poveli već u 8. minuti. Držali su prednost sve do sudijske nadoknade prvog poluvremena kada Kovač poravnava rezultat na 1:1. Za potpuni preokret na samom startu nastavka meča pogađa Kobilica za konačnih 2:1. Mladost je ovom pobjedom skočila na 6. mjesto, dok je Rudar ostao u opaznoj zoni sa 16 osvojenih bodova.