Fudbaleri “Omarske” na gostovanju kod “ Drine” u Zvorniku osvojili su bod.Prema viđenom  na terenu izabranici Zlatka Jelisavca zaslužili su tri boda.

U 8. minuti,nakon loše reakcije odbrane “Omarske”, Ilić je doveo domaće u vođstvo od 1:0. Nakon tog pogotka bilo je više prilika za gol ali i promašaja gostujućih igrača.

Drugo poluvrijeme je bilo u znaku nadmoći “Omarske”.

Mnogo uzbuđenja je viđeno u samom finišu kad prilike za gol nisu iskorostili Vedran Panić i Ognjen Jaćimović.

U 92. minuti Nikola Kopanja je proigrao Danijela Marina,  a  golman Marković je izboksao njegov šut. Marin,novajlija u timu,odbijenu lopte je spremio  u mrežu “Drine” za veliko slavlje igrača “Omarske”.

U timu “Omarske” igrali su:Vujčić,D.Zdjelar,B.Romanić (od 55.Nišić),Sajak,Kopanja, Panić(90.Petković),Anđić,O.Jaćimović,Jovičić,Kovačević,Vračar(55.Da.Romanić(od 68.Marin).

Sledeću nedjelju u Omarsku stiže “Leotar” iz Trebinja,bivši premijerligaš.

Izvor: kozarski