U duelu starih sportskih prijatelja i rivala, nekadašnjih premijerligaša BiH, Radnik je na Gradskom stadionu u Bijeljini s rezultatom 2:0 pobijedio Rudar Prijedor i učvrstio se u gornjem dijelu prvenstvene tabele.

Već u trećem minutu Semberci su došli u vođstvo golom Aleksandra Vasića i taj rezultat je važio sve do 71. minuta kada je gostujuću kapiten Nemanja Pekija zatresao vlastitu mrežu i postavio konačan rezultat ove zanimljive utakmice.

Radnik – Rudar Prijedor    2:0 (1:0)

Gradski stadion u Bijeljini. Gledalaca: 300. Sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Vasić (3), 2:0 Pekija (71 – autogol). Žuti kartoni: Paranos, Perišić (Radnik), Alibegović, Marić, Radaković (Rudar Prijedor).
RADNIK: Mitrović, Paranos, Došlo (od 70. Maksimović), Vasić, Ristić, Srećković, Marković (od 87. Jokić), Despotović, Rašević, Perišić, Milošević (od 54. Maletić).
RUDAR PRIJEDOR: Sekulić, Alibegović, Pekija, D. Bilbija (od 79. Sajak), Demonjić (od 68. Amoa), Jovanović (od 59. Radaković), Marić, Perić (od 46. Kervos), Tomić, M. Bilbija, D. Marmat (od 59. Karneiro).

Izvor: SportDC